Mileage | 92,614 | Bhp | 400 pk | |
Year | 2012 | Engine capacity | 3798 cc | |
Exterior colour | Indisch Rot | Engine configuration | 6 cilinder boxer met injectie | |
Interior colour | Zwart | Engine number | Matching | |
Upholstery | Volledig in leer | Rims | 20 inch Porsche lichtmetaal | |
0 - 100 km/u | 4.5 sec | Wheels | Pirelli Pzero | |
Top speed | 301 km/u | Production numbers | 45600 | |
VIN number | WP0ZZZ99ZCS146388 | Other | Zo goed als nieuw! |
De beste sportauto ter wereld topless rijden is dé ultieme rijbeleving. Gesloten is er geen verschil met de coupe, open prikkelt de auto echt alle zintuigen. Relaxed toeren dankzij de 400pk soepele boxermotor en de automatische PDK versnellingsbak, beweeg de versnellingspook naar manual, schakel handmatig op het stuur, druk ook nog eens op de sportknop en beleef waar een Porsche echt voor is gemaakt. De 911 is nog altijd de beste allround sportwagen ter wereld, praktisch, betrouwbaar, waardevast en dagelijks bruikbaar. Echte sportwagens zijn niet zwart, schitterend Indisch Rot in dit geval. Als gevolg van het kleurcontrast wordt de carrosserie optisch nog breder, gesloten is de daklijn bijna gelijk aan die van de coupe. Nog nooit wist Porsche haar cabriolet versie van de 911 zo'n mooi strakke, bijna Speedster-achtige, cabrioletkap mee te geven. Laat de foto's spreken. De hier aangeboden auto heeft een aantrekkelijk lage kilometerstand, heeft de eerste lak, is perfect dealer onderhouden en voorzien van alle 'must haves'. Precies zoals u haar wenst, mooi én betrouwbaar. Ja dat bestaat.
Zeer compleet uitgerust met o.a. automatische climat control, volledig electrische stoelverstelling met geheugen, comfort stoelen, Porsche Communication Management met navigatie, Porsche Active Suspension Management, PDK automatische versnellingsbak met stuurbediening, electrisch verstelbaar stuur, een volledig in zwart leer uitgevoerd interieur, 20 inch Porsche lichtmetalen velgen, boordcomputer, Parc Distance Control rondom, cruise control, stoelverwarming, stoelventilatie, elektrisch opklapbaar windscherm, etc. etc.
Uitgevoerd in het beroemde Indisch Rot van Porsche fraai contrasterend met de onbeschadigde zwarte cabriokap. Volledig originele carrosserie dus ook schadevrij. Als gevolg van zorgvuldig 'mooi weer gebruik' en garage stalling heeft lak een mooi diepe glans en geen waarneembare gebruikssporen. Er is zelfs geen steenslag waarneembaar. Deze 991 Carrera S heeft een 'als nieuw' uitstraling. De achterruit heeft verwarming.
Het interieur verdient een extra vermelding. Geheel in nieuwstaat en voorzien van meervoudig instelbare comfortstoelen. Er zijn geen gebruikssporen, ook de instapzijde van de stoelen is mooi gaaf en onbeschadigd. Op de vloer originele Porsche matten. Alle schakelaars, hendels en knoppen zijn conform de lage kilometerstand schoon en in nieuwstaat. De auto ruikt ook als nieuw!
De onder de cabriodeksel verborgen motor hoort u wel maar ziet u (jammer genoeg) niet. Alleen de olie- en kolevloeistofdop verraden de aanwezig van de motor achterin. De kofferruimte voor is mooi schoon en lijkt ongebruikt. Prachtige onbeschadigde 20 inch lichtmetalen velgen met uitstekende bijna nieuwe Pirelli PZero banden maken de auto optisch én rijtechnisch af.
Alleen de Porsche dealer mocht deze 991 Carrera S onderhouden, keurig afgestempeld in het originele onderhoudsboekje. Niets achterstallig of vergeten, gewoon zoals een liefhebber haar wenst. De boordmap is compleet aanwezig evenals de sleutelset. Ook recent nog onderhoud gehad, factuur aanwezig. Wij leveren deze Porsche af met nieuwe APK, garantie en onderhoudsbeurt. Klaar voor zorgeloos cabrioplezier.