Kilometerstand | 97.908 | Vermogen | 325 pk | |
Bouwjaar | 2007 | Cilinderinhoud | 3598 cc | |
Kleur exterieur | Lakzwart | Motor configuratie | 6 cilinder boxer met injectie | |
Kleur interieur | Zwart | Motor nummer | Matching | |
Bekleding | Leer | Velgen | 19 inch Porsche lichtmetaal | |
0 - 100 km/u | 6,2 sec | Banden | Pirelli Pzero | |
Topsnelheid | 285 km/u | Productieaantallen | 8400 | |
Chassisnummer | WP0ZZZ99Z7S701987 | Overig | Sinds 2008 in Nederland. |
De vierwiel aangedreven variant van de 997 serie is voor velen optisch de mooiste. De Carrera 4 kreeg namelijk de bredere achterschermen mee die de auto zo aantrekkelijk maken. Tegelijkertijd kon daardoor de spoorbreedte achter worden vergroot waardoor de wegligging nog verder werd verbeterd. Dit in combinatie met een vierwielaandrijving die afhankelijk van het weggedrag en ondergrond vijf tot maximaal veertig procent van het koppel naar de voorwielen dirigeert. Elektronische hulp van het Porsche Stability Management, wat een combinatie is van ABS en Traction Control, behoedt u verder voor overmoedige momenten. Kortom de veiligste variant uit de 911 serie treft u hier. Het hier aangeboden exemplaar beschikt over automatische Tiptronic-S versnelling wat de auto ook in het huidige verkeersklimaat zeer gebruiksvriendelijk maakt. Voor een sportief moment is er dan nog de mogelijkheid om de auto 'handmatig' te schakelen op het stuur. Ook tijdens het automaat rijden schakelt u dan even snel een versnelling terug om een leuke inhaalactie te doen. De 3.6ltr. 325pk sterke boxermotor stelt u hier kinderlijk eenvoudig toe in staat. Kom het ervaren! Dit bijzonder fraaie exemplaar voldoet aan alle eisen van de liefhebber; mooie uitrusting, geheel origineel, schadevrij en volledig gedocumenteerd. Niet geheel onbelangrijk; ook nog eens aantrekkelijk geprijsd.
Er is een mooi complete optielijst; automatische climat control, Porsche Communication Management met DVD navigatie en CD speler, elektrisch verstelbare stoelen, stoelverwarming, Parc Distance Control achter, cruise control, boordcomputer, xenon verlichting, 19 inch lichtmetalen velgen, alcantara hemelbekleding, Porsche Active Suspension Management, etc.
Op de in lakzwart uitgevoerde carrosserie zie je snel vuil of een vette vinger, een prachtige strakke en stijlvolle verschijning is het wel. Poetsen is ook leuk! Uiteraard is deze 997 Carrera 4 altijd schadevrij gebleven. De carrosserie is grotendeels eerste lak, echt waarneembare gebruikssporen zijn er niet, zo zijn bijvoorbeeld de randen aan de buitenzijde van de deuren nog onbeschadigd. Ook de in kleur uitgevoerde bumpers zijn vrij van parkeerbeschadigingen.
Het interieur van deze Carrera 4 is in een bovengemiddelde conditie. Geen zichtbare gebruikssporen, instapbeschadigingen op de stoelen of dorpels. Geen knopje is kaal of beschadigd. Er is nooit gerookt in de auto. De stoelen hebben nog de originele vorm en zijn elektrisch verstelbaar. Op de vloer originele Porsche matten.
Al na acht maanden kwam deze 997 Carrera 4 vanuit Duitsland naar Nederland. Geimporteerd door een Nederlandse Porsche dealer. Het onderhoud werd altijd tijdig uitgevoerd door de dealer en een Porsche specialist. Alles is netjes afgestempeld in het originele serviceboekje, laatste beurt in september 2022 bij 94.000km. Er zijn twee sleutels en alle instructie/serviceboekjes aanwezig. Rijklaar en aantrekkelijk geprijsd bij ons in de showroom.